Agnese Rudzīte

Dizainere

Latviešu māksliniece, kas veido grafiskus darbus – punktojumus, taktilās gleznas (taustāmi darbi, kas paredzēti neredzīgiem cilvēkiem), kā arī gleznas akrila un eļļas tehnikā, kā arī vada mākslas meistardarbnīcas un lekcijas, rīko gleznu izstādes.

Birojs Agnes Rudzite Interiors interjera dizaina jomā Latvijas un ārvalstu tirgū darbojas jau 15 gadus un ir īstenojis vairāk nekā 50 privātus un sabiedriskas nozīmes projektus. Darbības gaitā izveidojies īpašs, atpazīstams Agneses Rudzītes stils un rokraksts — līdzsvars starp klasisko un moderno, drosmīgo un eleganto, kosmopolītisku skatījumu un cieņas pilnu attieksmi pret mūsu pašu vērtībām.

Humora izjūta un poētiska pieeja ir neatņemami biroja stila aspekti. Dizains nav jāuztver pārlieku nopietni, vienmēr rodot vietu ironijai un spēles elementiem. Harmoniska telpas vide ir jāveido kā dzejas rindas, paužot vieglumu un emocijas. Te izkristalizējas trešais aspekts Agnes Rudzite Interiors stilā – interjerā jābūt izteiktai plašuma un gaismas izjūtai. Telpai ir jākalpo cilvēkam, liekot justies labi.

Pieteikties jaunumiem