Flīžu aktualitātes 2022. Gadā. Tenenču sajūtas Jūsu telpai.

Reaton speciālisti Jums sniedz ieskatu aktuālajās dizaina tendencēs, lai būtu vieglāk orientēties, kā arī izvēlēties labāko risinājumu.

Lasīt vairāk
2022. gada vannasistabas tendences

Iekārtot vannasistabu tā, lai šķiet, ka mirklis ir apstājies. Aicinām iepazīties ar 2022. gada vannasistabas tendencēm.

Lasīt vairāk
Turpini iepirkties Reaton apdares materiālu veikalā

Reaton apdares materiālu veikals katru darba dienu no 09:00 līdz 17:00 turpina sniegt konsultācijas un apkalpot gan attālināti, gan klātienē.

Lasīt vairāk
Reaton durvis Francijā

Lepojamies un esam gandarīti, ka Francijas pilsētā Grimo, atvērts dizaina salons “Théorie du Meuble”, kur interjera veidošanā ir iekļautas Reaton durvju ražošanas departamentā izgatavotas durvis.

Lasīt vairāk
Gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Reaton un mc2 komanda vēlas pateikties ikvienam klientam, sadarbības partnerim un kolēģim, par Jūsu uzticēšanos un ciešo sadarbību. Kopā mēs veidojam savas dzīves mozaīku – košu, daudzveidīgu un skaistu.

Lasīt vairāk
Reaton apdares materiāli pieejami iegādāties tikai attālināti

Reaton apdares materiāli pieejami iegādāties tikai ATTĀLINĀTI, zvanot pa tālr.: +371 25777771 vai sūtot e-pastu: apdare@reaton.lv, darba dienās no 09:00 līdz 17:00.

Lasīt vairāk
BLACK FRIDAY piedāvājums Reaton!

Visiem TRES maisītājiem, dušas sistēmām un aksesuāriem ar Metallic Black -25%. Luksusa vinila flīzes (LVT) iD INSPIRATION CLICK 55 par 21.57 EUR/m2.

Lasīt vairāk
Arhitektūras un celtniecības centra darba laiks valsts svētkos

18.novembrī būsim slēgti.

Lasīt vairāk
Īpašais AUGUSTA piedāvājums!

Parkets Boen OAK JAZZ GENT par 28.72 EUR/m2 (standarta cena 37.30 EUR/m2.).

Lasīt vairāk
Reaton Arhitektūras un celtniecības centra darba laiks svētkos

Reaton Arhitektūras un celtniecības centra darba laiks svētkos: 22.06.2020. slēgts 23.06.2020. slēgts 24.06.2020. slēgts

Lasīt vairāk
Reaton īpašais Izstāde “Māja I” 2020 piedāvājums grīdas segumiem

Būvniecības izstāde “Māja I 2020” ietvaros, Reaton apdares materiālu veikalā īpaša akcija BOEN un COSWICK parketam.

Lasīt vairāk
Reaton arhitektūras un celtniecības centra darba laika izmaiņas

Reaton Arhitektūras un celtniecības centra darba laika izmaiņas no 10.jūnija: P-P: 9:00-18:00 S: 10:00-16:00 Sv: slēgts

Lasīt vairāk
12.-14.jūnijā Reaton piedalīsies būvniecības izstādē Māja I 2020

Godājamie sadarbības partneri un klienti! Ielūdzam Jūs uz Reaton stendu izstādē Māja I 2020, kas norisināsies nākamnedēļ 12.-14.jūnijā izstāžu centrā Ķīpsala. Izstāde norisināsies, ievērojot MK noteikumus un drošības prasības. Visi iepriekš vēl neizmantotie ielūgumi ir aktīvi un derīgi.

Lasīt vairāk
“Mājokļa saimnieks” programma izstādē MĀJA I 2020

No 12.-15.martam izstādē “Māja I 2020” apskatāma SIA “Reaton” apdares materiālu programma “Mājokļa saimnieks” ar atjaunotu sortimentu un jaunākajām dizaina tendencēm apdares materiālos.

Lasīt vairāk
Reaton arhitektūras un celtniecības centra darba laiks svētkos

Decembra svētkos un pirmajā janvārī Arhitektūras un celtniecības centrs būs slēgts: 24.12.2019., 25.12.2019., 26.12.2019., 31.12.2019., 01.01.2020.

Lasīt vairāk
Septembrī Reaton piedalījās izstādē Comfort Home 2019

Lai labāk orientētos būvniecības procesos, izvēlētos piemērotākos materiālus un risinājums, cilvēki vēlas izglītoties, un to apliecināja pirmā mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstāde “ComfortHome 2019”.

Lasīt vairāk
Apdares programmas „Mājokļa saimnieks” ietvaros pabeigts pirmais dzīvoklis atjaunotajā namā Rīgā, Lāčplēša ielā 13

Renovētajā, greznajā 28 dzīvokļu namā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 13 – pirmajā jaunajā projektā, kas piesaistīja daudznozaru uzņēmumu „Reaton” ar apdares programmu „Mājokļa saimnieks”, pabeigts pirmais demo dzīvoklis. Iesaiste programmā mūsdienu aizņemtajam cilvēkam palīdz prognozēt un plānot sava dzīvokļa remonta izmaksas, ērtāk un vienkāršāk izvēlēties apdares materiālus, visas rūpes par nebūt ne vienkāršo remontdarbu procesu nododot profesionāļu rokās.

Lasīt vairāk
Reaton arhitektūras un celtniecības centra darba laiks valsts svētkos

18.novembrī būsim slēgti. Sveicam valsts svētkos! Laipni gaidīsim Jūs no 19.novembra plkst. 09:30! Atgādinām par mūsu darba laiku ikdienā: P.-P.: 09:30-19:00 S.: 10:00-16:00 Sv. slēgts

Lasīt vairāk
Apdares materiālu tendences 2019. gadā – optimisms un ilgtspēja dizaina pasaulē

Vasara ir sākusies arī apdares materiālu pasaulē ar spilgtiem toņiem, jauniem materiāliem, kā arī dabas un cilvēka mijiedarbību. Bieži vien vasara sniedz jaunu enerģiju un iedvesmo, mudinot atsvaidzināt arī sava mājokļa interjeru.

Lasīt vairāk
Renovētais Rīgas centra nams Lāčplēša ielā 13 – pirmais daudzdzīvokļu projekts, kas piedāvā „Reaton” programmu „Mājokļa saimnieks”

Atjaunotais greznais 28 dzīvokļu nams Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 13 - ir pirmais jaunais projekts, kas saviem klientiem piedāvās daudznozaru uzņēmuma „Reaton” programmu „Mājokļa saimnieks”, jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem ļaujot prognozēt sava dzīvokļa remonta izmaksas un ērtāk un vienkāršāk izvēlēties apdares materiālus.

Lasīt vairāk
“Mājokļa saimnieks” prezentācija Ķīpsalā

Lasīt vairāk
“Mājokļa saimnieks” tīzeris

Lasīt vairāk
Pētījums: Latvijas iedzīvotājus mājokļa labiekārtošanā apgrūtina patērētais laiks un enerģija

Gandrīz puse jeb 48% Latvijas iedzīvotāju par vislielāko apgrūtinājumu mājokļa remonta materiālu izvēles un iegādes procesā atzīst patērēto laiku un enerģiju, liecina pētījumu centra SKDS un uzņēmuma “Reaton” veiktais pētījums par mājokļu apdares remontdarbu veikšanas paradumiem Latvijā.

Lasīt vairāk
Par Reaton apdares fiksētās cenas risinājumu

Remonts bez galvassāpēm? Tas ir iespējams, pasūtot visus materiālus vienuviet. Tādējādi ietaupīsiet ne tikai finanšu līdzekļus, bet arī laiku, ko neviens nekompensēs. Iepazīstieties - Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - maksimāli pārdomātu, parocīgu un finansiāli prātīgu risinājumu "Mājokļa saimnieks".

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem