Apdares materiālu tendences 2019. gadā – optimisms un ilgtspēja dizaina pasaulē

Vasara ir sākusies arī apdares materiālu pasaulē ar spilgtiem toņiem, jauniem materiāliem, kā arī dabas un cilvēka mijiedarbību. Bieži vien vasara sniedz jaunu enerģiju un iedvesmo, mudinot atsvaidzināt arī sava mājokļa interjeru.

Lasīt vairāk
Renovētais Rīgas centra nams Lāčplēša ielā 13 – pirmais daudzdzīvokļu projekts, kas piedāvā „Reaton” programmu „Mājokļa saimnieks”

Atjaunotais greznais 28 dzīvokļu nams Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 13 - ir pirmais jaunais projekts, kas saviem klientiem piedāvās daudznozaru uzņēmuma „Reaton” programmu „Mājokļa saimnieks”, jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem ļaujot prognozēt sava dzīvokļa remonta izmaksas un ērtāk un vienkāršāk izvēlēties apdares materiālus.

Lasīt vairāk
“Mājokļa saimnieks” prezentācija Ķīpsalā

Lasīt vairāk
“Mājokļa saimnieks” tīzeris

Lasīt vairāk
Pētījums: Latvijas iedzīvotājus mājokļa labiekārtošanā apgrūtina patērētais laiks un enerģija

Gandrīz puse jeb 48% Latvijas iedzīvotāju par vislielāko apgrūtinājumu mājokļa remonta materiālu izvēles un iegādes procesā atzīst patērēto laiku un enerģiju, liecina pētījumu centra SKDS un uzņēmuma “Reaton” veiktais pētījums par mājokļu apdares remontdarbu veikšanas paradumiem Latvijā.

Lasīt vairāk
Par Reaton apdares fiksētās cenas risinājumu

Remonts bez galvassāpēm? Tas ir iespējams, pasūtot visus materiālus vienuviet. Tādējādi ietaupīsiet ne tikai finanšu līdzekļus, bet arī laiku, ko neviens nekompensēs. Iepazīstieties - Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - maksimāli pārdomātu, parocīgu un finansiāli prātīgu risinājumu "Mājokļa saimnieks".

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem