Apdares materiālu atlase padarīta ievērojami ērtāka un vienkāršāka ar trīs apdares risinājumu plāniem, trīs cenu kategorijās Basic 69 EUR/m2, Standard 109 EUR/m2 un Premium 169 EUR/m2.

Lai aprēķinātu izmaksas, Jums tikai jāievada cenu kalkulatorā www.reatonapdare.lv sava mājokļa kvadratūru pie attiecīgā apdares varianta. Par visu pārējo – no pieteikuma brīža līdz pat materiālu piegādei – parūpēsies Reaton speciālisti. Programma ir domāta ne tikai privātpersonām, bet arī biznesa klientiem.

Izstādes laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar “Reaton” ražotām ugunsdrošām durvīm un pieprasītākajām dizaina durvīm.

Jaunums, ko “Reaton” stendā varēs aplūkot un aptaustīt ir parkets no ražotāja COSWICK.

“Reaton” stendā būs apskatāmi vairāki ventilējamo fasāžu apdares materiāli:

1.Lielformāta flīzes ar individuālām detaļām TELE di MARMO REVOLUTION no ražotāja EMIL Ceramica – tās katru projektu padara unikālu un oriģinālu kā mākslas darbu.

2.Trešās paaudzes lielformāta finierēti fasāžu paneļi PRODeX no ražotāja PRODEMA – unikāls materiāls, kas apvieno sevī dabīga koka priekšrocības un inovatīvo pieeju ārējai apdarei.

3.Presēta bazalta šķiedras lielformāta paneļi CHAMELEON no ražotāja ROCKPANEL – sertificēti kā viens no labākajiem apdares materiāliem ar A+/A vērtējumu.

4.Alumīnija lineāri paneļi 84R FACADE no ražotāja HUNTER DOUGLAS – atvērtās struktūras fasāžu sistēma, kas ēkas fasādei rada vizuāli izteiksmīgu, tīru, dinamisku apdari un ļauj gaismai un gaisam ceļot cauri sistēmai, saglabājot izcilu akustisko veiktspēju.

No grīdas segumiem “Reaton” stendā būs apskatāmas: 1) paklājflīzes Tarkett Desso, 2) jaunās paaudzes LVT (luksusa vinila flīzes) no ražotāja TARKETT, 3) jaunums – 20 mm flīzes terasēm un āra apdarei PIAZZETTA OUTDOOR no ražotāja LASSELSBERGER – akmens ilgmūžība un dabiskais skaistums, rūpnieciskā betona autentiskā kopija.

SIA “Reaton” ir viens no lielākajiem Latvijas daudznozaru uzņēmumiem, kas tirgū darbojas vairāk nekā 30 gadus. Galvenie “Reaton” darbības virzieni: apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecība un materiālu komplektācija celtniecības projektiem. Pie uzņēmuma sasniegumiem pieskaitāmi vairāk nekā 5000 būvniecības projekti visā Latvijā. Pateicoties kompetencei, pieredzei un plašam sadarbības partneru lokam SIA “Reaton” spēj elastīgi izvērtēt klienta vajadzības un saglabāt nemainīgi augstu kvalitāti.

Plašāka informācija:

www.reatonapdare.lv
www.reaton.lv
https://www.facebook.com/Reaton.lv/

Pieteikties jaunumiem